Speedway Menager '11
Strony: 1
Grand Prix Juniorów w Lesznie
1. Dominik Kossakowski....... 2 2 2 3 2 3 6 20
2. Kacper Gomólski........... 2 3 3 2 3 2 4 19
3. Mateusz Piernikowski...... 3 3 3 2 3 3 0 17
4. Michał Gryczka............ 3 1 1 0 3 2 2 12
5. Nick Morris............... 2 2 3 3 1 1 - 12
6. Marcin Samba.............. 3 3 2 1 2 1 - 12
7. Thomas Botter............. 3 0 3 2 2 0 - 10
8. Krystian Pieszczek........ 2 1 1 3 1 d - 8
9. Bartosz Zmarzlik.......... wu 1 0 3 3 - - 7
10. Artur Czaja............... 1 3 1 0 2 - - 7
11. Luka Vacko................ 1 2 2 2 0 - - 7
12. Wadim Tarasienko.......... 0 2 0 1 0 - - 3
13. Marek Dziurkowski......... 1 0 2 0 0 - - 3
14. Piotr Pawlicki............ 0 0 1 1 1 - - 3
15. Mathias Darsson........... 0 1 0 0 1 - - 2
16. Tony Gengsson............. d 0 0 1 0 - - 1
17. Kacper Woryna............. Did not ride
18. Nikita Korolew............ Did not ride
Faza Zasadnicza
1: Thomas Botter, Nick Morris, Tony Gengsson (d), Bartosz Zmarzlik (wu)
2: Mateusz Piernikowski, Kacper Gomólski, Artur Czaja, Wadim Tarasienko
3: Michał Gryczka, Krystian Pieszczek, Marek Dziurkowski, Mathias Darsson
4: Marcin Samba, Dominik Kossakowski, Luka Vacko, Piotr Pawlicki
5: Kacper Gomólski, Dominik Kossakowski, Michał Gryczka, Thomas Botter
6: Marcin Samba, Wadim Tarasienko, Mathias Darsson, Tony Gengsson
7: Artur Czaja, Luka Vacko, Bartosz Zmarzlik, Marek Dziurkowski
8: Mateusz Piernikowski, Nick Morris, Krystian Pieszczek, Piotr Pawlicki
9: Thomas Botter, Marek Dziurkowski, Piotr Pawlicki, Wadim Tarasienko
10: Kacper Gomólski, Luka Vacko, Krystian Pieszczek, Tony Gengsson
11: Mateusz Piernikowski, Marcin Samba, Michał Gryczka, Bartosz Zmarzlik
12: Nick Morris, Dominik Kossakowski, Artur Czaja, Mathias Darsson
13: Krystian Pieszczek, Thomas Botter, Marcin Samba, Artur Czaja
14: Dominik Kossakowski, Mateusz Piernikowski, Tony Gengsson, Marek Dziurkowski
15: Bartosz Zmarzlik, Kacper Gomólski, Piotr Pawlicki, Mathias Darsson
16: Nick Morris, Luka Vacko, Wadim Tarasienko, Michał Gryczka
17: Mateusz Piernikowski, Thomas Botter, Mathias Darsson, Luka Vacko
18: Michał Gryczka, Artur Czaja, Piotr Pawlicki, Tony Gengsson
19: Bartosz Zmarzlik, Dominik Kossakowski, Krystian Pieszczek, Wadim Tarasienko
20: Kacper Gomólski, Marcin Samba, Nick Morris, Marek Dziurkowski
Półfinały
21: Mateusz Piernikowski, Michał Gryczka, Marcin Samba, Thomas Botter
22: Dominik Kossakowski, Kacper Gomólski, Nick Morris, Krystian Pieszczek (d)
Finał
23: Dominik Kossakowski, Kacper Gomólski, Michał Gryczka, Mateusz Piernikowski
Offline
Strony: 1