Speedway Menager '11
Strony: 1
Grand Prix Juniorów w Kopenhadze
1. Kacper Gomólski........... 3 2 3 3 2 3 4 20
2. Marcin Samba.............. u 2 2 3 3 2 6 18
3. Michał Gryczka............ 2 3 3 1 1 2 2 14
4. Dominik Kossakowski....... 3 1 3 2 2 3 0 14
5. Wadim Tarasienko.......... d 3 3 3 3 1 - 13
6. Mateusz Piernikowski...... 2 3 0 1 3 1 - 10
7. Krystian Pieszczek........ 3 2 2 2 1 0 - 10
8. Bartosz Zmarzlik.......... 3 3 1 1 d 0 - 8
9. Artur Czaja............... 1 2 1 1 3 - - 8
10. Piotr Pawlicki............ 2 0 2 2 2 - - 8
11. Nick Morris............... 2 1 2 0 1 - - 6
12. Marek Dziurkowski......... 0 1 1 3 0 - - 5
13. Luka Vacko................ 1 u 0 2 1 - - 4
14. Thomas Botter............. 1 0 d 0 2 - - 3
15. Tony Gengsson............. 0 1 1 0 0 - - 2
16. Mathias Darsson........... 1 u 0 0 0 - - 1
17. Kacper Woryna............. Did not ride
18. Nikita Korolew............ Did not ride
Faza Zasadnicza
1: Bartosz Zmarzlik, Nick Morris, Thomas Botter, Tony Gengsson
2: Kacper Gomólski, Mateusz Piernikowski, Artur Czaja, Wadim Tarasienko (d)
3: Krystian Pieszczek, Michał Gryczka, Mathias Darsson, Marek Dziurkowski
4: Dominik Kossakowski, Piotr Pawlicki, Luka Vacko, Marcin Samba (u)
5: Michał Gryczka, Kacper Gomólski, Dominik Kossakowski, Thomas Botter
6: Wadim Tarasienko, Marcin Samba, Tony Gengsson, Mathias Darsson (u)
7: Bartosz Zmarzlik, Artur Czaja, Marek Dziurkowski, Luka Vacko (u)
8: Mateusz Piernikowski, Krystian Pieszczek, Nick Morris, Piotr Pawlicki
9: Wadim Tarasienko, Piotr Pawlicki, Marek Dziurkowski, Thomas Botter (d)
10: Kacper Gomólski, Krystian Pieszczek, Tony Gengsson, Luka Vacko
11: Michał Gryczka, Marcin Samba, Bartosz Zmarzlik, Mateusz Piernikowski
12: Dominik Kossakowski, Nick Morris, Artur Czaja, Mathias Darsson
13: Marcin Samba, Krystian Pieszczek, Artur Czaja, Thomas Botter
14: Marek Dziurkowski, Dominik Kossakowski, Mateusz Piernikowski, Tony Gengsson
15: Kacper Gomólski, Piotr Pawlicki, Bartosz Zmarzlik, Mathias Darsson
16: Wadim Tarasienko, Luka Vacko, Michał Gryczka, Nick Morris
17: Mateusz Piernikowski, Thomas Botter, Luka Vacko, Mathias Darsson
18: Artur Czaja, Piotr Pawlicki, Michał Gryczka, Tony Gengsson
19: Wadim Tarasienko, Dominik Kossakowski, Krystian Pieszczek, Bartosz Zmarzlik (d)
20: Marcin Samba, Kacper Gomólski, Nick Morris, Marek Dziurkowski
Półfinały
21: Kacper Gomólski, Marcin Samba, Mateusz Piernikowski, Krystian Pieszczek
22: Dominik Kossakowski, Michał Gryczka, Wadim Tarasienko, Bartosz Zmarzlik
Finał
23: Marcin Samba, Kacper Gomólski, Michał Gryczka, Dominik Kossakowski
Offline
Strony: 1