Speedway Menager '11
Witam!
Czas rozpocząć zapisy do pierwszej w tym sezonie szkołki juniorskiej. Zapisujemy po dwóch zawodników, podając ich imie, nazwisko, wiek, klub oraz kraj. Rozegrają oni dwa półfinały z których ośmiu najlepszych awansuje do finału, z którego czołowa szóstka zda egzamin. Najlepszy otrzyma KSM 5,50 dla ekstraligi i tak co jedno miejsce o 0,50 w dół. Przypominam, że w przypadku pierwszej ligi jest to 6,50, gdyż tam panuje KSM + 1.00. Zapraszam do zapisów!
Imie:
Nazwisko:
Klub:
Wiek:
Narodowość:
Offline
Imie: Krystian
Nazwisko: Pieszczek
Klub: Wybrzeże Gdańsk
Wiek: 16
Narodowość: Polska
Imie: Andriej
Nazwisko: Kobrin
Klub: Wybrzeże Gdańsk
Wiek: 16
Narodowość: Polska
Offline
Imie: Kacper
Nazwisko: Woryna
Klub: Start Gniezno
Wiek: 16
Narodowość: Polska
Imie: Joe
Nazwisko: Bale
Klub: Start Gniezno
Wiek: 16
Narodowość: Wielka Brytania
Offline
Imie: Dominik
Nazwisko: Kossakowski
Klub: Zielona Góra
Wiek: 16
Narodowość: Polska
Imie: Daniel
Nazwisko: Zgliczyński
Klub: Zielona Góra
Wiek: 16
Narodowość: Polska
Offline
Użytkownik
Imie: Michał
Nazwisko: Kurzawski
Klub: Unia Leszno
Wiek: 16
Narodowość: Polska
Imie: Michał
Nazwisko: Kaczmarek
Klub: Unia Leszno
Wiek: 17
Narodowość: Polska
Offline
Imie: Kuba
Nazwisko: Jaguś
Klub: Apator Toruń
Wiek: 16
Narodowość: Polska
Imie: Patryk
Nazwisko: Kuczwalski
Klub: Apator Toruń
Wiek: 16
Narodowość: Polska
Offline
Lista Startowa - Egzamin żużlowy - I Półfinał:
1. Krystian Pieszczek - 2,50 (Wybrzeże Gdańsk)
2. Kacper Woryna - 2,50 (Start Gniezno)
3. Oskar Gollob - 2,50 (GKM Grudziądz)
4. Dominik Kossakowski - 2,50 (Falubaz Zielona Góra)
5. Dawid Jach - 2,50 (PSŻ Poznań)
6. Adrian Jankowski - 2,50 (Stal Gorzów)
7. Mateusz Salsa - 2,50 (Sparta Wrocław)
8. MIchał Kurzawski - 2,50 (Unia Leszno)
9. Kuba Jaguś - 2,50 (Apator Toruń)
10. Karol Piratecki - 2,50 (Stal Rzeszów)
Lista Startowa - Egzamin żużlowy - II Półfinał:
1. Andriej Kobrin - 2,50 (Wybrzeże Gdańsk)
2. Joe Bale - 2,50 (Start Gniezno)
3. Fredrik Kramark - 2,50 (GKM Grudziądz)
4. Daniel Zgliczyński - 2,50 (Falubaz Zielona Góra)
5. Kamil Małecki - 2,50 (PSŻ Poznań)
6. Robert Walasek - 2,50 (Stal Gorzów)
7. Kornel Ułamek - 2,50 (Sparta Wrocław)
8. Michał Kaczmarek - 2,50 (Unia Leszno)
9. Patryk Kuczwalski - 2,50 (Apator Toruń)
10. Damian Misiek - 2,50 (Stal Rzeszów)
Offline
1. Dawid Jach................ 2 3 3 3 3 14
2. Mateusz Salsa............. 3 2 2 3 3 13
3. Kuba Jaguś................ 3 2 3 3 2 13
4. Oskar Gollob.............. 3 2 2 3 Fx 10 (I) - kontuzjowany
5. Kacper Woryna............. 1 3 1 2 3 10
6. Adrian Jankowski.......... 0 3 3 2 X 8
7. Dominik Kossakowski....... 0 2 3 1 2 8
8. Michał Kurzawski.......... 1 3 2 2 N2 8
9. Krystian Pieszczek........ 2 1 2 2 X 7 - rezerwowy w finale (jedzie w miejsce kontuzjowanego Oskara Golloba)
10. Karol Piratecki........... F N N N N 0 (I) - kontuzjowany
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
No. Results
1: Oskar Gollob, Krystian Pieszczek, Kacper Woryna, Dominik Kossakowski
2: Mateusz Salsa, Dawid Jach, Michał Kurzawski, Adrian Jankowski
3: Kuba Jaguś, Karol Piratecki (F)
4: Race not held
5: Dawid Jach, Kuba Jaguś, Krystian Pieszczek
6: Adrian Jankowski, Oskar Gollob, Karol Piratecki (N)
7: Kacper Woryna, Mateusz Salsa
8: Michał Kurzawski, Dominik Kossakowski
9: Adrian Jankowski, Krystian Pieszczek
10: Dawid Jach, Oskar Gollob
11: Kuba Jaguś, Michał Kurzawski, Kacper Woryna
12: Dominik Kossakowski, Mateusz Salsa, Karol Piratecki (N)
13: Mateusz Salsa, Krystian Pieszczek
14: Oskar Gollob, Michał Kurzawski
15: Dawid Jach, Kacper Woryna, Karol Piratecki (N)
16: Kuba Jaguś, Adrian Jankowski, Dominik Kossakowski
17: Krystian Pieszczek (X), Michał Kurzawski (N2), Karol Piratecki (N)
18: Mateusz Salsa, Kuba Jaguś, Oskar Gollob (Fx)
19: Kacper Woryna, Adrian Jankowski (X)
20: Dawid Jach, Dominik Kossakowski
Offline
2011-08-12
II PÓŁFINAŁ - EGZAMIN "Ż"
1. Kamil Małecki............. 3 2 3 3 2 13
2. Fredrik Kramark........... 3 3 3 1 2 12
3. Daniel Zgliczyński........ 2 3 F 3 3 11
4. Kornel Ułamek............. 2 Fx 2 3 3 10
5. Andriej Kobrin............ 1 1 3 2 3 10
6. Patryk Kuczwalski......... 3 3 2 1 1 10
7. Damian Misiek............. 2 2 3 2 Fx 9
8. Joe Bale.................. X 3 N2 3 2 8+3
9. Robert Walasek............ 1 F 2 2 3 8+2
10. Michał Kaczmarek.......... F N N N N 0 (I)
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
No. Results
1: Fredrik Kramark, Daniel Zgliczyński, Andriej Kobrin, Joe Bale (X)
2: Kamil Małecki, Kornel Ułamek, Robert Walasek, Michał Kaczmarek (F)
3: Patryk Kuczwalski, Damian Misiek
4: Race not held
5: Patryk Kuczwalski, Kamil Małecki, Andriej Kobrin
6: Joe Bale, Damian Misiek, Robert Walasek (F)
7: Fredrik Kramark, Kornel Ułamek (Fx)
8: Daniel Zgliczyński, Michał Kaczmarek (N)
9: Andriej Kobrin, Robert Walasek
10: Kamil Małecki, Joe Bale (N2)
11: Fredrik Kramark, Patryk Kuczwalski, Michał Kaczmarek (N)
12: Damian Misiek, Kornel Ułamek, Daniel Zgliczyński (F)
13: Kornel Ułamek, Andriej Kobrin
14: Joe Bale, Michał Kaczmarek (N)
15: Kamil Małecki, Damian Misiek, Fredrik Kramark
16: Daniel Zgliczyński, Robert Walasek, Patryk Kuczwalski
17: Andriej Kobrin, Damian Misiek (Fx), Michał Kaczmarek (N)
18: Kornel Ułamek, Joe Bale, Patryk Kuczwalski
19: Robert Walasek, Fredrik Kramark
20: Daniel Zgliczyński, Kamil Małecki
21: Joe Bale, Robert Walasek
Offline
2011-08-12
FINAŁ - EGZAMIN "Ż"
1. Krystian Pieszczek........ 3 2 2 3 3 13
2. Dominik Kossakowski....... 3 R 3 3 2 11
3. Adrian Jankowski.......... 2 3 3 2 0 10
4. Kacper Woryna............. 1 2 3 1 2 9
5. Joe Bale.................. 2 3 2 0 1 8+3
6. Andriej Kobrin............ 3 1 1 3 0 8+2
7. Kamil Małecki............. 0 Fx 3 1 3 7
8. Fredrik Kramark........... 3 2 Fx 0 2 7
9. Kornel Ułamek............. 2 0 Fx 2 3 7
10. Patryk Kuczwalski......... 0 3 1 2 1 7
11. Mateusz Salsa............. 1 1 Fx 3 1 6
12. Dawid Jach................ 2 Fx 0 0 3 5
13. Michał Kurzawski.......... 0 3 1 1 0 5
14. Kuba Jaguś................ 0 1 0 2 2 5
15. Daniel Zgliczyński........ 1 2 2 0 0 5
16. Damian Misiek............. 1 F 2 1 1 5
17. Robert Walasek............ Did not ride
18.
No. Results
1: Krystian Pieszczek, Dawid Jach, Mateusz Salsa, Kuba Jaguś
2: Dominik Kossakowski, Adrian Jankowski, Kacper Woryna, Michał Kurzawski
3: Fredrik Kramark, Kornel Ułamek, Daniel Zgliczyński, Kamil Małecki
4: Andriej Kobrin, Joe Bale, Damian Misiek, Patryk Kuczwalski
5: Patryk Kuczwalski, Kacper Woryna, Dawid Jach (Fx), Kamil Małecki (Fx)
6: Adrian Jankowski, Fredrik Kramark, Mateusz Salsa, Damian Misiek (F)
7: Joe Bale, Daniel Zgliczyński, Kuba Jaguś, Dominik Kossakowski (R)
8: Michał Kurzawski, Krystian Pieszczek, Andriej Kobrin, Kornel Ułamek
9: Adrian Jankowski, Daniel Zgliczyński, Andriej Kobrin, Dawid Jach
10: Kacper Woryna, Joe Bale, Kornel Ułamek (Fx), Mateusz Salsa (Fx)
11: Kamil Małecki, Damian Misiek, Michał Kurzawski, Kuba Jaguś
12: Dominik Kossakowski, Krystian Pieszczek, Patryk Kuczwalski, Fredrik Kramark (Fx)
13: Dominik Kossakowski, Kornel Ułamek, Damian Misiek, Dawid Jach
14: Mateusz Salsa, Patryk Kuczwalski, Michał Kurzawski, Daniel Zgliczyński
15: Andriej Kobrin, Kuba Jaguś, Kacper Woryna, Fredrik Kramark
16: Krystian Pieszczek, Adrian Jankowski, Kamil Małecki, Joe Bale
17: Dawid Jach, Fredrik Kramark, Joe Bale, Michał Kurzawski
18: Kamil Małecki, Dominik Kossakowski, Mateusz Salsa, Andriej Kobrin
19: Kornel Ułamek, Kuba Jaguś, Patryk Kuczwalski, Adrian Jankowski
20: Krystian Pieszczek, Kacper Woryna, Damian Misiek, Daniel Zgliczyński
21: Joe Bale, Andriej Kobrin
Offline