Speedway Menager '11
Witam.
Otwieramy na forum typera. Obstawiamy mecze ligowe jednak tylko i wyłącznie zwycięstwo gospodarza / remis / zwycięstwo gości. Za każde trafienie w kolejce jakiegoś meczu otrzymujemy jeden punkt a w przypadku trafienia remisu otrzymujemy dwa punkty. Na koniec sezonu użytkownik, który zwycięży zabawę będzie miał do wybrania jedną z trzech nagród jakimi są:
a) możliwość zgłoszenia do "egzaminu na żużlowca" czterech zawodników
b) wysłanie drużyny na "ekstra obóz szkoleniowy" za bardzo korzystną ceną
c) dodanie 0,07 ksm'u dla każdego z zawodników na nowy sezon żużlowy.
Zapraszam do zabawy! Zaczynamy od dziesiątej kolejki:
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Cze-wa.
Wybrzeże Gdańsk - Stal Rzeszów
Stal Gorzów - Apator Toruń
Unia Tarnów - Unia Leszno
Orzeł Łódź - Lokomotiw Daug.
Start Gniezno - RKM ROW Rybnik
PSŻ Poznań - Sparta Wrocław
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz
Offline
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Cze-wa.
Wybrzeże Gdańsk - Stal Rzeszów
Stal Gorzów - Apator Toruń
Unia Tarnów - Unia Leszno
Orzeł Łódź - Lokomotiw Daug.
Start Gniezno - RKM ROW Rybnik
PSŻ Poznań - Sparta Wrocław
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz
* "-" - remis.
Offline
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Cze-wa.
Wybrzeże Gdańsk - Stal Rzeszów
Stal Gorzów - Apator Toruń
Unia Tarnów - Unia Leszno
Orzeł Łódź - Lokomotiw Daug.
Start Gniezno - RKM ROW Rybnik
PSŻ Poznań - Sparta Wrocław
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz
Offline
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Cze-wa.
Wybrzeże Gdańsk - Stal Rzeszów
Stal Gorzów - Apator Toruń
Unia Tarnów - Unia Leszno
Orzeł Łódź - Lokomotiw Daug.
Start Gniezno - RKM ROW Rybnik
PSŻ Poznań - Sparta Wrocław
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz
Offline
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Cze-wa.
Wybrzeże Gdańsk - Stal Rzeszów
Stal Gorzów - Apator Toruń
Unia Tarnów - Unia Leszno
Orzeł Łódź - Lokomotiw Daug.
Start Gniezno - RKM ROW Rybnik
PSŻ Poznań - Sparta Wrocław
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz
Offline
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Cze-wa.
Wybrzeże Gdańsk - Stal Rzeszów
Stal Gorzów - Apator Toruń
Unia Tarnów - Unia Leszno
Orzeł Łódź - Lokomotiw Daug.
Start Gniezno - RKM ROW Rybnik
PSŻ Poznań - Sparta Wrocław
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz
Ostatnio edytowany przez Maverick (2012-01-16 17:17:08)
Offline
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Cze-wa.
Wybrzeże Gdańsk - Stal Rzeszów
Stal Gorzów - Apator Toruń
Unia Tarnów - Unia Leszno
Orzeł Łódź - Lokomotiw Daug.
Start Gniezno - RKM ROW Rybnik
PSŻ Poznań - Sparta Wrocław
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz
Offline
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Cze-wa.
Wybrzeże Gdańsk - Stal Rzeszów
Stal Gorzów - Apator Toruń
Unia Tarnów - Unia Leszno
Orzeł Łódź - Lokomotiw Daug.
Start Gniezno - RKM ROW Rybnik
PSŻ Poznań - Sparta Wrocław
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz
Ostatnio edytowany przez LotnyRune (2012-01-16 18:37:24)
Offline
a tymczasem typujemy następną kolejkę!
Włókniarz Cze-wa. - Unia Leszno
Apator Toruń - Unia Tarnów
Stal Rzeszów - Stal Gorzów
Falubaz Zielona Góra - Wybrzeże Gdańsk
Lokomotiw Daug. - PSŻ Poznań
GTŻ Grudziądz - Start Gniezno
Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź
Sparta Wrocław - RKM ROW Rybnik
Offline
Włókniarz Cze-wa. - Unia Leszno
Apator Toruń - Unia Tarnów
Stal Rzeszów - Stal Gorzów
Falubaz Zielona Góra - Wybrzeże Gdańsk
Lokomotiw Daug. - PSŻ Poznań
GTŻ Grudziądz - Start Gniezno
Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź
Sparta Wrocław - RKM ROW Rybnik
Ostatnio edytowany przez LotnyRune (2012-01-16 19:42:32)
Offline
Włókniarz Cze-wa. - Unia Leszno
Apator Toruń - Unia Tarnów
Stal Rzeszów - Stal Gorzów
Falubaz Zielona Góra - Wybrzeże Gdańsk
Lokomotiw Daug. - PSŻ Poznań
GTŻ Grudziądz - Start Gniezno
Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź
Sparta Wrocław - RKM ROW Rybnik
Offline
Włókniarz Cze-wa. - Unia Leszno
Apator Toruń - Unia Tarnów
Stal Rzeszów - Stal Gorzów
Falubaz Zielona Góra - Wybrzeże Gdańsk
Lokomotiw Daug. - PSŻ Poznań
GTŻ Grudziądz - Start Gniezno
Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź
Sparta Wrocław - RKM ROW Rybnik
Offline
Włókniarz Cze-wa. - Unia Leszno
Apator Toruń - Unia Tarnów
Stal Rzeszów - Stal Gorzów
Falubaz Zielona Góra - Wybrzeże Gdańsk
Lokomotiw Daug. - PSŻ Poznań
GTŻ Grudziądz - Start Gniezno
Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź
Sparta Wrocław - RKM ROW Rybnik
Offline
No to czas na dwunastą kolejkę:
Apator Toruń - Włókniarz Cze-wa.
Unia Leszno - Stal Rzeszów
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra
Stal Gorzów - Wybrzeże Gdańsk
RKM ROW Rybnik - Lokomotiw Daug.
Orzeł Łódź - Sparta Wrocław
Polonia Bydgoszcz - Start Gniezno
PSŻ Poznań - GTŻ Grudziądz
Offline