Speedway Menager '11
Apator Toruń - Włókniarz Cze-wa.
Unia Leszno - Stal Rzeszów
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra
Stal Gorzów - Wybrzeże Gdańsk
RKM ROW Rybnik - Lokomotiw Daug.
Orzeł Łódź - Sparta Wrocław
Polonia Bydgoszcz - Start Gniezno
PSŻ Poznań - GTŻ Grudziądz
Ostatnio edytowany przez LotnyRune (2012-01-17 20:22:32)
Offline
Apator Toruń
- Włókniarz Cze-wa.Offline
Apator Toruń - Włókniarz Cze-wa.
Unia Leszno - Stal Rzeszów
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra
Stal Gorzów - Wybrzeże Gdańsk
RKM ROW Rybnik - Lokomotiw Daug.
Orzeł Łódź - Sparta Wrocław
Polonia Bydgoszcz - Start Gniezno
PSŻ Poznań - GTŻ Grudziądz
Ostatnio edytowany przez Maverick (2012-01-17 20:37:58)
Offline
Apator Toruń - Włókniarz Cze-wa.
Unia Leszno - Stal Rzeszów
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra
Stal Gorzów - Wybrzeże Gdańsk
RKM ROW Rybnik - Lokomotiw Daug.
Orzeł Łódź - Sparta Wrocław
Polonia Bydgoszcz - Start Gniezno
PSŻ Poznań - GTŻ Grudziądz
Offline
Apator Toruń - Włókniarz Cze-wa.
Unia Leszno - Stal Rzeszów
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra
Stal Gorzów - Wybrzeże Gdańsk
RKM ROW Rybnik - Lokomotiw Daug.
Orzeł Łódź - Sparta Wrocław
Polonia Bydgoszcz - Start Gniezno
PSŻ Poznań - GTŻ Grudziądz
Offline
13 Kolejka
Włókniarz Cze-wa. - Unia Tarnów
Stal Gorzów - Unia Leszno
Apator Toruń - Wybrzeże Gdańsk
Falubaz Zielona Góra - Stal Rzeszów
Lokomotiw Daug. - GTŻ Grudziądz
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz
Start Gniezno - Sparta Wrocław
Orzeł Łódź - RKM ROW Rybnik
Ostatnio edytowany przez LotnyRune (2012-01-18 18:08:01)
Offline
Włókniarz Cze-wa.
-Unia TarnówOstatnio edytowany przez Zglik (2012-01-19 14:48:20)
Offline
Włókniarz Cze-wa. - Unia Tarnów
Stal Gorzów - Unia Leszno
Apator Toruń - Wybrzeże Gdańsk
Falubaz Zielona Góra - Stal Rzeszów
Lokomotiw Daug. - GTŻ Grudziądz
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz
Start Gniezno - Sparta Wrocław
Orzeł Łódź - RKM ROW Rybnik
Offline
Włókniarz Cze-wa. - Unia Tarnów
Stal Gorzów - Unia Leszno
Apator Toruń - Wybrzeże Gdańsk
Falubaz Zielona Góra - Stal Rzeszów
Lokomotiw Daug. - GTŻ Grudziądz
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz
Start Gniezno - Sparta Wrocław
Orzeł Łódź - RKM ROW Rybnik
Ostatnio edytowany przez Ajoot (2012-01-20 15:25:09)
Offline
Włókniarz Cze-wa. - Unia Tarnów
Stal Gorzów - Unia Leszno
Apator Toruń - Wybrzeże Gdańsk
Falubaz Zielona Góra - Stal Rzeszów
Lokomotiw Daug. - GTŻ Grudziądz
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz
Start Gniezno - Sparta Wrocław
Orzeł Łódź - RKM ROW Rybnik
Offline
Włókniarz Cze-wa. - Unia Tarnów
Stal Gorzów - Unia Leszno
Apator Toruń - Wybrzeże Gdańsk
Falubaz Zielona Góra - Stal Rzeszów
Lokomotiw Daug. - GTŻ Grudziądz
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz
Start Gniezno - Sparta Wrocław
Orzeł Łódź - RKM ROW Rybnik
Offline
14 Kolejka
Wybrzeże Gdańsk - Włókniarz Cze-wa.
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów
Unia Tarnów - Stal Rzeszów
Unia Leszno - Apator Toruń
Start Gniezno - Lokomotiw Daug.
PSŻ Poznań - Orzeł Łódź
GTŻ Grudziądz - RKM ROW Rybnik
Polonia Bydgoszcz - Sparta Wrocław
Ostatnio edytowany przez LotnyRune (2012-01-20 21:33:05)
Offline
Wybrzeże Gdańsk
- Włókniarz Cze-wa.Offline
Wybrzeże Gdańsk - Włókniarz Cze-wa.
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów
Unia Tarnów - Stal Rzeszów
Unia Leszno - Apator Toruń
Start Gniezno - Lokomotiw Daug.
PSŻ Poznań - Orzeł Łódź
GTŻ Grudziądz - RKM ROW Rybnik
Polonia Bydgoszcz - Sparta Wrocław
Offline
I Runda PlayOff
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra
Apator Toruń - Unia Leszno
Włókniarz Częstochowa - Stal Rzeszów
Unia Tarnów - Wybrzeże Gdańsk
PSŻ Poznań - Start Gniezno
Sparta Wrocław - GTŻ Grudziądz
RKM Rybnik - Polonia Bydgoszcz
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź
Ostatnio edytowany przez LotnyRune (2012-01-25 19:02:59)
Offline