Speedway Menager '11
1 kolejka
Start Gniezno - Stal Gorzów
Unia Tarnów - Apator Toruń
Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra
Wybrzeże Gdańsk - Unia Leszno
Włókniarz Częstochowa - Lokomotiw Daugavpils
Polonia Bydgoszcz - RKM ROW Rybnik
Betard Sparta Wrocław - Lechma Poznań
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz
Offline
Start Gniezno - Stal Gorzów
Offline
Start Gniezno - Stal Gorzów
Unia Tarnów - Apator Toruń
Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra
Wybrzeże Gdańsk - Unia Leszno
Włókniarz Częstochowa - Lokomotiw Daugavpils
Polonia Bydgoszcz - RKM ROW Rybnik
Betard Sparta Wrocław - Lechma Poznań
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz
Offline
Start Gniezno - Stal Gorzów
Unia Tarnów - Apator Toruń
Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra
Wybrzeże Gdańsk - Unia Leszno
Włókniarz Częstochowa - Lokomotiw Daugavpils
Polonia Bydgoszcz - RKM ROW Rybnik
Betard Sparta Wrocław - Lechma Poznań
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz
Ostatnio edytowany przez LotnyRune (2012-02-04 21:12:35)
Offline
Start Gniezno - Stal Gorzów
Unia Tarnów - Apator Toruń
Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra
Wybrzeże Gdańsk - Unia Leszno
Włókniarz Częstochowa - Lokomotiw Daugavpils
Polonia Bydgoszcz - RKM ROW Rybnik
Betard Sparta Wrocław - Lechma Poznań
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz
Offline
Start Gniezno - Stal Gorzów
Unia Tarnów - Apator Toruń
Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra
Wybrzeże Gdańsk - Unia Leszno
Włókniarz Częstochowa - Lokomotiw Daugavpils
Polonia Bydgoszcz - RKM ROW Rybnik
Betard Sparta Wrocław - Lechma Poznań
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz
Ostatnio edytowany przez Ajoot (2012-02-04 23:20:24)
Offline
II Kolejka:
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno
Stal Rzeszów - Unia Leszno
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra
Stal Gorzów - Apator Toruń
Orzeł Łódź - Włókniarz Częstochowa
Betard Sparta Wrocław - GTŻ Grudziądz
Polonia Bydgoszcz - Lechma Poznań
Lokomotiw Daugavpils - RKM ROW Rybnik
Offline
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno
Stal Rzeszów - Unia Leszno
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra
Stal Gorzów - Apator Toruń
Orzeł Łódź - Włókniarz Częstochowa
Betard Sparta Wrocław - GTŻ Grudziądz
Polonia Bydgoszcz - Lechma Poznań
Lokomotiw Daugavpils - RKM ROW Rybnik
Offline
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno
Stal Rzeszów - Unia Leszno
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra
Stal Gorzów - Apator Toruń
Orzeł Łódź - Włókniarz Częstochowa
Betard Sparta Wrocław - GTŻ Grudziądz
Polonia Bydgoszcz - Lechma Poznań
Lokomotiw Daugavpils - RKM ROW Rybnik
Ostatnio edytowany przez LotnyRune (2012-02-05 18:19:00)
Offline
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno
Stal Rzeszów - Unia Leszno
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra
Stal Gorzów - Apator Toruń
Orzeł Łódź - Włókniarz Częstochowa
Betard Sparta Wrocław - GTŻ Grudziądz
Polonia Bydgoszcz - Lechma Poznań
Lokomotiw Daugavpils - RKM ROW Rybnik
klasyfikacje wydam wieczorem.
Offline
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno
Stal Rzeszów - Unia Leszno
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra
Stal Gorzów - Apator Toruń
Orzeł Łódź - Włókniarz Częstochowa
Betard Sparta Wrocław - GTŻ Grudziądz
Polonia Bydgoszcz - Lechma Poznań
Lokomotiw Daugavpils - RKM ROW Rybnik
Ostatnio edytowany przez Ajoot (2012-02-05 19:16:01)
Offline
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno
Stal Rzeszów - Unia Leszno
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra
Stal Gorzów - Apator Toruń
Orzeł Łódź - Włókniarz Częstochowa
Betard Sparta Wrocław - GTŻ Grudziądz
Polonia Bydgoszcz - Lechma Poznań
Lokomotiw Daugavpils - RKM ROW Rybnik
Offline
Po 1 swoja drogą aż dziwne że nikt na mnie nie stawiał w 1 kolejce troche mi przykro :<
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno
Stal Rzeszów - Unia Leszno
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra
Stal Gorzów - Apator Toruń
Orzeł Łódź - Włókniarz Częstochowa
Betard Sparta Wrocław - GTŻ Grudziądz
Polonia Bydgoszcz - Lechma Poznań
Lokomotiw Daugavpils - RKM ROW Rybnik
Offline
III Kolejka:
Start Gniezno - Stal Rzeszów
Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów
Unia Leszno - Stal Gorzów
Falubaz Zielona Góra - Apator Toruń
Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław
Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz
GTŻ Grudziądz - Lokomotiw Daugavpils
Lechma Poznań - RKM ROW Rybnik
Offline
Start Gniezno - Stal Rzeszów
Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów
Unia Leszno - Stal Gorzów
Falubaz Zielona Góra - Apator Toruń
Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław
Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz
GTŻ Grudziądz - Lokomotiw Daugavpils
Lechma Poznań - RKM ROW Rybnik
Offline