Speedway Menager '11
Strony: 1
Grand Prix Juniorów w Goeteborgu
1. Kacper Gomólski........... 1 3 1 2 3 3 6 19
2. Michał Gryczka............ 3 2 3 w 3 3 4 18
3. Artur Czaja............... 0 3 3 3 1 2 2 14
4. Wadim Tarasienko.......... 2 1 1 3 3 2 0 12
5. Piotr Pawlicki............ 1 3 2 3 2 1 - 12
6. Krystian Pieszczek........ 2 2 3 2 1 1 - 11
7. Mateusz Piernikowski...... 3 0 1 3 3 0 - 10
8. Dominik Kossakowski....... 3 1 2 2 2 wu - 10
9. Marcin Samba.............. 2 3 2 u 2 - - 9
10. Thomas Botter............. 2 0 3 1 2 - - 8
11. Nick Morris............... 3 1 0 2 0 - - 6
12. Marek Dziurkowski......... 1 2 0 1 1 - - 5
13. Luka Vacko................ 0 1 2 1 1 - - 5
14. Tony Gengsson............. 1 2 0 0 0 - - 3
15. Mathias Darsson........... 0 0 1 wu 0 - - 1
16. Bartosz Zmarzlik.......... d 0 0 wu 0 - - 0
17. Kacper Woryna............. Did not ride
18. Nikita Korolew............ Did not ride
Faza Zasadnicza
1: Nick Morris, Thomas Botter, Tony Gengsson, Bartosz Zmarzlik (d)
2: Mateusz Piernikowski, Wadim Tarasienko, Kacper Gomólski, Artur Czaja
3: Michał Gryczka, Krystian Pieszczek, Marek Dziurkowski, Mathias Darsson
4: Dominik Kossakowski, Marcin Samba, Piotr Pawlicki, Luka Vacko
5: Kacper Gomólski, Michał Gryczka, Dominik Kossakowski, Thomas Botter
6: Marcin Samba, Tony Gengsson, Wadim Tarasienko, Mathias Darsson
7: Artur Czaja, Marek Dziurkowski, Luka Vacko, Bartosz Zmarzlik
8: Piotr Pawlicki, Krystian Pieszczek, Nick Morris, Mateusz Piernikowski
9: Thomas Botter, Piotr Pawlicki, Wadim Tarasienko, Marek Dziurkowski
10: Krystian Pieszczek, Luka Vacko, Kacper Gomólski, Tony Gengsson
11: Michał Gryczka, Marcin Samba, Mateusz Piernikowski, Bartosz Zmarzlik
12: Artur Czaja, Dominik Kossakowski, Mathias Darsson, Nick Morris
13: Artur Czaja, Krystian Pieszczek, Thomas Botter, Marcin Samba (u)
14: Mateusz Piernikowski, Dominik Kossakowski, Marek Dziurkowski, Tony Gengsson
15: Piotr Pawlicki, Kacper Gomólski, Bartosz Zmarzlik (wu), Mathias Darsson (wu)
16: Wadim Tarasienko, Nick Morris, Luka Vacko, Michał Gryczka (w)
17: Mateusz Piernikowski, Thomas Botter, Luka Vacko, Mathias Darsson
18: Michał Gryczka, Piotr Pawlicki, Artur Czaja, Tony Gengsson
19: Wadim Tarasienko, Dominik Kossakowski, Krystian Pieszczek, Bartosz Zmarzlik
20: Kacper Gomólski, Marcin Samba, Marek Dziurkowski, Nick Morris
Półfinały
21: Michał Gryczka, Wadim Tarasienko, Krystian Pieszczek, Mateusz Piernikowski
22: Kacper Gomólski, Artur Czaja, Piotr Pawlicki, Dominik Kossakowski (wu)
Finał
23: Kacper Gomólski, Michał Gryczka, Artur Czaja, Wadim Tarasienko
Offline
Strony: 1